Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 176 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Haber ve politika paylaşımı yapılan twitter hesabı

Hesap adı
: in * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 128000 (128K)
Kategori
: Haber ve Politika
Gönderi sayısı
: 0
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2011
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var
Çok Düşük
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


- Hesap tarihi 2011.

- 12 yıllık bir hesap.

- Takipçi sayısı 128k.

- Hesaptan uzun yıllardır haber paylaşımı yapılmıştır, hesap bu şekilde büyümüştür. (İlgilenemediğim için satıyorum)

- Yıllardır insan hakları ile ilgili paylaşımlar yaparak geliştirilmiş bir nevi haber sitesi şeklinde kullanılmış bir hesap. Bu nedenle siyasi partilerin üst düzey yöneticileri, il başkanları, belediye başkanları, baro başkanları, ünlü doktorlar, siyasetçiler, tarihçiler, akademisyenler, gazeteciler, spikerler, sivil toplum örgütleri, vakıflar, dernekler tarafından takip ediliyor. 50’e yakın eski-yeni milletvekili ve bakan hesabı takip ediyor. Yoğunluk nedeniyle ilgilenemediğim için satıyorum.

- Özellikle haber sayfası ve politika ile ilgili işler için çok uygundur.

-Twitteraudit sitesine göre takipçilerin kalitesi %90.4 ile yüksek kaliteli

Twitter için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

13502    |    18
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

8757    |    7
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

8574    |    0
mudem
mudem
(Uye ID #63449)


Aktivite
67 gün önce

Üyelik
Ekim 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 128000 (128K) takipçi sayınına sahip bir Twitter Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 27500 TL dir. Hesap 2011 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 128K Twitter Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Twitter hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Twitter Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Twitter Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.