[email protected] 0850 888 0537

55k Takipçili Aylık 10 M Üstü Erişimli Ultra Aktif Hesap

Hesap adı
: sah * * * * * * * Gör
Takipçi
: 54900 (55K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 167
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2016
Engel / İhlal
: Yok
100% - 55K
Çok Yüksek
100% - 55K
70% - 38K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Merhaba hesabım ful aktif organik aylık 10 milyon üstü görüntülenmesi olan sayfam satılıktır aciliyeti yoktur tok satıcıyim . büyük sayfalar ile RT ile ücretli kastirdim tüm takipçiler organiktir.Daha detaylı bilgi ve sorularınız için siteden Mesaj atabilirsiniz
55TL
55k Aylık 10 Milyon Üstü Görüntülenmesi Olan Hesaptan 200 Fav Yapılır

Twitter

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

17429    |    0
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

7860    |    15
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

28690    |    5
krallord
krallord
(#0 adet işlem)

Aktivite
15 saat önce

Üyelik
Kasım 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 54900 (55K) takipçi sayınına sahip bir Twitter Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 3551 TL dir. Hesap 2016 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 70% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Twitter Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.