Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 158 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

3k kripto, nft hesabı detaylar açıklamada

Hesap adı
: wi * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 3250 (3K)
Kategori
: İş ve Finans
Gönderi sayısı
: 450
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2023
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var
Yüksek
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Oturmuş kripto,nft,web3 ve promo takip eden kitlesi vardır. Etkileşimi takipçisine göre ortalama ve üzerindedir, dilerseniz deneyebiliriz.
İlk maili mevcuttur, engel ve ihlal yoktur. Üzerinde durursanız hızlı büyütürsünüz.

Alıcısına hayırlı olsun..
13800TL
15k takipçili nft ve promo hesabı

Twitter

Twitter için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

20976    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

8364    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10630    |    2
comeunder5
comeunder5
(Uye ID #49308)


Aktivite
2 saat önce

Üyelik
Nisan 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 3250 (3K) takipçi sayınına sahip bir Twitter Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1955 TL dir. Hesap 2023 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 30% türk takipçi ve 10% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 3K Twitter Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Twitter hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Twitter Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Twitter Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.