37k takipçili finans hesabı

Hesap adı
: kr * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 37500 (38K)
Gönderi sayısı
: 476
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Evet
Açılış yılı
: 2021
Takip Edilen
: 44
İlk mail
: Var
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: İş ve Finans
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

- Hesap aktif ve etkileşimi iyidir. Kripto,haber ve marjin işlemler paylaşır, aynı zamanda reklam/çekiliş paylaşımları da yapmaktadır. Hesabın OKX borsası ile anlaşması vardır.
- Takipçilerin %70 i türk, %30 Globaldir.
- OKX ile partnerliğim olduğu için aylık düzenli olarak belirli aralıklarda ücretli paylaşımlarda yapmaktayım. Ortalama aylık $150 para alıyorum.
- Bazen RT isteyenlerde oluyor, ortalama ücret tarifen $30-40 arasıdır. Ayda 3-4 kez RT reklam işi de geliyor, ortalama buradan da $100 alıyorum.
- Hesabı alacak kişi OKX partneri olmayacağı için yetkili kişi ayarlayarak borsaya partner yapacağım.
- Hesabı MMTURK(ALAYLI) gibi bazı fenomenler ve promoterler de takip ediyor.

** Hesaba ek olarak +1100 ' ün üzerinde Crypto Telegram kanalını da vereceğim, orada da Analiz, Marjin işlem, Haber ve Kişisel görüşler paylaşılıyor.

** Çekilişlerde minimum 400-500 RT alıyor, buna göre de reklam ve etkileşim alırsınız.


** Görsellere Twitter (X) ve Telegram ile ilgili istatistik bıraktım, hesabın etkileşimi iyidir. Kripto ve borsa ile ilgileneceğim diyenler için eşsiz bir fırsattır, fiyat kesinlikle çok değildir aktif tutmaya devam ederseniz büyümeye devam eder, önümüz zaten boğa, büyümemesi için hiçbir neden yok, fiyatı neden çok değil diyorum açıklıyayım ; Piyasada satışta olan kripto, borsa hesabı yok, olan da satmak istemiyor, bu tarz organik ve aktif hesabı olanlar ise çok yüksek fiyatlar istiyorlar, artık eskisi gibi ilgilenemediğimiz ve farklı yerlere yatırım yapacağımız için hesabı satma kararı aldık.. bu işe gönül verecek, içerik üretecek, çalışacak hevesli arkadaşların işine yarar, yukarıda yazdığım şekilde ilk maili mevcuttur, gelecekte hiçbir problem yaşamazsınız. Lütfen sadece ciddi alıcılar özel mesaj ile hesapsat.net üzerinden yazabilirler.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Twitter için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya sorulmuş sorular
buraksennnn
buraksennnn 9 gün önce

selam hesapla ilgileniyorum

Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

35972    |    6
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

22332    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

11844    |    0
comeunder5
comeunder5
(Uye ID #49308)

4.7 Puan (5 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
8 saat önce

Üyelik
Nisan 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 37500 (38K) takipçi sayınına sahip bir Twitter Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 46000 TL dir. Hesap 2021 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 0% türk takipçi ve 0% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 38K Twitter Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Twitter hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Twitter Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Twitter Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.