Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 171 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

23k takipçili nft promo hesabı

Hesap adı
: va * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 23500 (24K)
Kategori
: İş ve Finans
Gönderi sayısı
: 1450
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Evet
Açılış yılı
: 2013
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var
Yüksek
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


- Hesap aktif ve görüntülenmesi yüksektir, proje sahipleri sizinle iletişime geçerek iş birliği teklifleri verir.
- Hesapta ücretli çekiliş & RT, NFT proje reklamı, Discord&Telegram ve twitter üye kazandırma gibi hizmetler verilmektedir. Kendi ücret tarifem olduğu için RT başına $25, promo başına $25-40 arası ücret almaktayım. Hesabın aylık geliri ortalama $300-350 arasıdır. İsteyene son 2 ayın gelirlerini ve iş birliklerini atabilirim.
- Hesapta altıgen NFT profil mevcuttur ve NFT ile birlikte yanında hediye olarak verilecektir. Mavi tik mevcuttur (şuan banner değiştirdiğim için 2 günlük bekleme süresine girdi), mavi tik ile yorumlarda veya paylaşımlarda en üste çıkmanızı sağlayacak özellikler vardır.
- Hesabı promo takip eden kitle dışında, NFT & Web3 degen tayfada takip etmektedir, yabancı geliştiricilerle muhabbeti olan ve tanınan bir hesaptır, bazı yüksek takipçili promoterler tarafından da takip ediliyor.

** İsteyen olursa sitenin özelinden yazabilir ortak bir promo açarız gelen etkileşimi kendi gözleriyle görür, hesap el emeği göz nurudur, NFT ve Web3 ile ilgileneceğim diyenler için eşsiz bir hesaptır, fiyat kesinlikle çok değildir aktif tutmaya devam ederseniz boğa sezonunda hızla büyüyecek ve çok daha iyi paralar kazandıracak bir hesaptır, ben yurt dışına çıkacağım için ilgilenemeyeceğim o yüzden hesap zaman içerisinde ölsün istemiyorum, ilk maili mevcuttur gelecekte hiç bir problemde yaşamazsınız.

Twitter için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

13495    |    18
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

73147    |    45
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

23407    |    0
comeunder5
comeunder5
(Uye ID #49308)


Aktivite
1 saat önce

Üyelik
Nisan 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 23500 (24K) takipçi sayınına sahip bir Twitter Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 27000 TL dir. Hesap 2013 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 50% türk takipçi ve 10% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 24K Twitter Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Twitter hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Twitter Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Twitter Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.