Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 31 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

23k takipçili fenomen hesaplar tarafından takip edilen kripto hesabı satılık ✅✅

Hesap adı
: by * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 23000 (23K)
Gönderi sayısı
: 1377
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Evet
Açılış yılı
: 2021
Takip Edilen
: 859
İlk mail
: Var
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: İş ve Finans  |  Tanıtım ve İnceleme
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Suspend / İhlal Durumu: Daha önce suspend ve askı durumu olmadı, temiz hesap
Hesap İçerik ve Hedef Kitlesi : Kripto ve borsa üzerine ( %90 Türk, %10 Global )

- Hesap aktif ve etkileşimi iyidir. Kripto, grafik ve kişisel görüş paylaşır, aynı zamanda reklam/çekiliş paylaşımları da yapmaktadır. Hesabın Mexc-Binance-OKX-Bybit Borsalarında Anlaşması Bulunmaktadır. Yeni anlaşmalar için alacak arkadaşa gerekli yardımlar ve bilgi aktarımı yapılacaktır.
- Kripto Borsa partnerlikleri sayesinde REF linki, Etkinlik, Etkileşim.. vs şeklinde aylık düzenli olarak belirli ücretler kazanabilirsiniz.
- RT, Reklam, Çekiliş, Yeni proje tanıtımı vs isteyen proje sahipleri de oluyor, ortalama ücret tarifem $100-150 arasıdır. Ayda minimum 3-4 kez bu şekilde iş gelmektedir.
- Hesabı birçok kripto sektöründe fenomen hesap takip etmektedir. MMTURK(ALAYLI), General 2023-2024, Rocco, T90, Yargıç Kripto, Crypto Wolf, Expert Para, zezenfts, bitcoin senpai, mehmet coban, baho, cryptohelinn, umutheimdall, fit trader ve daha ismini yazamadığım birçok fenomen hesap takip etmektedir.

** Gelelim neden satıyoruma; Yaklaşık olarak 2 aydır piyasa ile ilgilenemiyorum. Rahatsızlığımdan dolayı bir kaç yıl tedavi görecek olmamdan kaynaklı ve kendimi rahatsızlığımdan dolayı sektöre veremediğim için satmak istiyorum. Hesabın öylece boş kalmasını, ilgisiz kalmasını istemiyorum ki hesapla ilgilenildiği zaman müthiş etkileşimler almaktadır.
** Hesap uzunca süre mavi tikliydi ve ilgilenmediğim için bu ay mavi tik satın alma işlemini yapmadım. Şu anda mavi tik bulunmuyor fakat hesabı aldıktan sonra güncelleyebilirsiniz.

** Aşağıya Aylık Twitter (X) istatistik ile birlikte takipçi kalitesini gösteren istatistik bıraktım, hesabın etkileşimi iyidir. Altyapısı / Temeli vardır. Kripto ve borsa ile ilgileneceğim diyenler için eşsiz bir fırsattır, aktif tutmaya devam ederseniz büyümeye devam eder, önümüz zaten boğa, büyümemesi için hiçbir neden yok, bu işe gönül verecek, içerik üretecek, çalışacak hevesli arkadaşların işine yarar , ciddi alıcılara küçük bir indirim yaparım, yukarıda yazdığım şekilde ilk maili mevcuttur , gelecekte hiçbir problem yaşamazsınız. Lütfen sadece ( ciddi alıcılar ) siteden özel mesaj yazarsa sevinirim.

** Yukarıda dediğim gibi son 2 aydır hesapla ilgili tek bir paylaşım bile yapmadım ve bundan kaynaklı olarak istatistiksel düşüşü görürsünüz. Mart ayında neredeyse 2 M etkileşim yaşanırken, Nisan ayında bu 1M etkileşime düşmüş ve Mayıs ayında artık 277 K civarlarına düşmüş. Hesap gerçekten etkileşime hemen giren ve paylaşımlarımızı diğer büyük fenomenlerinde beğenmesiyle beraber hızlıca etkileşime girmektedir. Sizlere çok değerli bir twitter (X) sayfasından bahsediyorum gerçekten.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Twitter için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Haydi tıkla ve öğren >
Satıcıya sorulmuş sorular
noaxy
noaxy 19 gün önce

Hesabın ilk medyası 2024 martta atılmış organik mi sayfa?

kadev
kadev 19 gün önce

Organik hocam. Daha öncesinde güncel konseptler üzerineydi ve Mart dönemi gibi kripto-finans sayfasına çevrildi.

Satıcıya soru sorun
comment
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

10636    |    7
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

8619    |    0
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

25260    |    0
kadev
kadev
(Uye ID #104614)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
19 gün önce

Üyelik
Haziran 2024

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter

Satılık 23K takipçili twitter hesabı

Bu; 23K takipçili bir Twitter Hesabı satış ilanıdır. Bu hesabın satış fiyatı sadece 36300 TL dir. Hesap 2021 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 0% türk takipçi ve 0% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 23K Twitter Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik, butik, futbol, mizah, e-ticarete veya kişisel kullanıma uygun Twitter hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Twitter Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.