17k kripto hesap satılık

Hesap adı
: so * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 17550 (18K)
Kategori
: İş ve Finans
Gönderi sayısı
: 750
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2021
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var
Yüksek
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesapta sadece kripto,proje,nft ve promo tarzı paylaşımlar yapılıyor, Normal bir twit attığınız zaman 50/60 like, 15/20 RT ve yorum rahat gelir. Çekiliş yapıldığında ise günlük 600-850 RT geliyor ve görüntülenmesi 10-15k civarı oluyor. Biraz daha üzerinde durur çabalarsanız sayfayı hızla büyütebilirsiniz, ben yurt dışına çıkıp ilgilenemeyeceğim için satıyorum.. Bot hesaplı, etkileşimsiz hesaplara bile 2k-3k tl isteyenlere nazaran bu fiyatın gerçekçi ve ederinde olacağını düşünüyorum.. alıcısına hayırlı olsun.
2300TL
3k kripto hesabı twitter

Twitter

Twitter için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

34176    |    6
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

8343    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

20732    |    0
Teklif verebilmek için giriş yapmalı ve Cep telefonu onaylı üyemiz olmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzu Profil -> Hesap Ayarlarım -> SMS/Email Aktivasyon alanından onaylatabilirsiniz. Cep telefonunuzu onaylatmak için tıklayınız
comeunder5
comeunder5
(Uye ID #49308)


Aktivite
14 saat önce

Üyelik
Nisan 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 17550 (18K) takipçi sayınına sahip bir Twitter Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 16100 TL dir. Hesap 2021 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 40% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Twitter Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.