14k 2022 tarihli satılık twitter hesabı takipçide düşüş olabilir

Hesap adı
: Ns * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 14000 (14K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 15
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var
Düşük
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


*HESAP 2022 TARİHLİDİR
*HESAP MAİL İLE VERİLECEKTİR.
*HESAPTA AKTİFLİK YOKTUR.
*DÜŞÜŞ OLABİLİR, GARANTİ VERMEMEKTEYİZ. FAKAT DÜŞÜŞ GENELLİKLE GÖRÜLMÜYOR. YARIN ÖBÜR GÜN TWİTTER BİR GÜNCELLEME GETİRİRSE EN OLACAĞINI BİLEMEYİZ. HERHANGİ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEYİZ.
*FİYATI AKTİF HESAP OLMADIĞI İÇİN UYGUN TUTULMUŞTUR.

SAYGILAR..

Twitter için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

34476    |    6
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

6910    |    0
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

8348    |    7
sosyalbayim
sosyalbayim
(Uye ID #11912)


Aktivite
12 gün önce

Üyelik
Nisan 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 14000 (14K) takipçi sayınına sahip bir Twitter Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 702 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 80% organik takipçi, 1% türk takipçi ve 1% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 14K Twitter Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Twitter hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Twitter Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Twitter Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.