Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 138 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

✅ 11k öğrenci kitleli hesap

Hesap adı
: no * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 11520 (12K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 820
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2013
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Yok
Yüksek
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaba herhangi bir reklam çalışması uygulanmadı, buna rağmen çok tatmin edici istatistikleri mevcut. Hali hazırda konsepti vardır kitlesi Eskişehir ve şehirde okuyan öğrencilerdir. Başka bir konsepte çevirmek isterseniz rahatlıkla uyum ve etkileşim sağlayacaktır.

Twitter için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
cancagatay1
cancagatay1 3 gün önce

500 tl veririm

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

33715    |    6
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

7848    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

20374    |    0
berat067
berat067
(Uye ID #33084)


Aktivite
16 gün önce

Üyelik
Ağustos 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 11520 (12K) takipçi sayınına sahip bir Twitter Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1160 TL dir. Hesap 2013 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Twitter Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.