Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 40 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

1 milyon takipçili fenomen edebiyat hesabı

Hesap adı
: si * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 1000000 (1Mn)
Gönderi sayısı
: 10000
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Evet
Açılış yılı
: 2013
Takip Edilen
: 0
İlk mail
: Var
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Genel Kültür
  Henüz girilmemiş
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

popüler edebiyat hesabım, 2019 ile 2023 arasında 3 yıllık sürede kapalı kaldı, geçtiğimiz haftalarda erişime açıldı. ortalama gönderi erişimleri 40 bine yakın. kapanmadan önce, ortalama 100 bindi.

bir miktar erişim düşüşü oldu ancak yine de iyi durumda. 1 yıllık twitter blue alındı. şu anda, takipçi sayısı günde ortalama 100 kişi azalıyor, günde 50 civarı da yeni takipçi geliyor. blue etkisiyle toparlama bekliyorum.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Twitter için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Haydi tıkla ve öğren >
Satıcıya soru sorun
comment
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

9714    |    0
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

82393    |    45
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

8516    |    0
nihatbilge
nihatbilge
(Uye ID #71631)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
133 gün önce

Üyelik
Şubat 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter

Satılık 1Mn takipçili twitter hesabı

Bu; 1Mn takipçili bir Twitter Hesabı satış ilanıdır. Bu hesabın satış fiyatı sadece 115000 TL dir. Hesap 2013 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 1Mn Twitter Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik, butik, futbol, mizah, e-ticarete veya kişisel kullanıma uygun Twitter hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Twitter Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.