[email protected] 0850 888 0537

55k Aylık 10 Milyon Üstü Görüntülenmesi Olan Hesaptan 200 Fav Yapılır

Hesap adı
: sah * * * * * * * Gör
Takipçi
: 55459 (55K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 165
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
100% - 55K
Yüksek
100% - 55K
70% - 39K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


***Reklam işlemidir.***
Merhaba 55 k aylık 10 milyon üstü erişimi olan sayfamdan RT hizmeti sağlıyorum lütfen almadan önce burdan mesaj atın twitinizi göreyim seçeceğim twitlere RT atabilirim mizah replik söz sayfalarınız için 200 fav için lütfen önce mesaj atınız teşekürler. 
3551TL
55k Takipçili Aylık 10 M Üstü Erişimli Ultra Aktif Hesap

Twitter

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

6957    |    1
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

17427    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

5020    |    0
krallord
krallord
(#0 adet işlem)

Aktivite
14 saat önce

Üyelik
Kasım 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 0 (-) adet Twitter Reklam satış ilanıdır. Bu hesap için istenen fiyat 55 TL dir. Bu ilanı satın almanız durumunda Reklam aktarımı ortalama 0 0 içerisinde tamamlanır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Bu ilanda Bot Reklam ler satılmaktadır. Organik Reklamlerin düşüş oranı çok az olmasına rağmen Bot olanların düşüşü 90% ye kadar olabilmektedir. Eğer bu Twitter Reklam ilanını beğenmediyseniz Satılık Twitter Reklam başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Twitter Reklam ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Reklam nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Reklam bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.