[email protected] 0850 888 0537

Tiktok Yüzde 100 Doğal 16k Takipçi Ve 586k Beğenili

Hesap adı
: n1x * * * * * Gör
Takipçi
: 15800 (16K)
Kategori
: Hobi ve Oyun
Gönderi sayısı
: 200
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Var
Para Kazanma
: Açık
Canlı Yayın
: Açık
Toplam Beğeni
: 586K
Ort Beğeni
: 3K
100% - 16K
Yüksek
100% - 16K
50% - 8K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Uyarı : Bu hesabın kullanıcı adı bir süreliğine değiştirilememektedir.

Hesaptaki engeller : 3 videoda küfür ihlali var

Full Organik Takipçi 150 yi aşkın video ve 100 binlerce beğeni

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

17431    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

4448    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

4750    |    0
emrebeyyy
emrebeyyy
(#0 adet işlem)

Aktivite
9 gün önce

Üyelik
Kasım 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 15800 (16K) takipçi sayınına sahip bir Tiktok Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 627 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Tiktok Hesabını beğenmediyseniz Satılık Tiktok Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Tiktok Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Tiktok Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.