Satılık 2 milyonluk fenomen hesabı

Hesap adı
: er * * * * * * * Gör
Takipçi
: 1900000 (1.9Mn)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 59
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2019
Engel / İhlal
: Yok
Para Kazanma
: Açık
Canlı Yayın
: Açık
Toplam Beğeni
: 7.5Mn
PC Paylaşımı
: Aktif
Orta
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Merhabalar hiçbir engel uyarı sorun yok tüm özellikler açık.. Canlı yayından kız arkadaşım ciddi paralar kazanmıştı zamanında. Kendisi rusyada olduğu için takipcilerin çoğu rus kökenlidir.
13800TL
Satılık içerik üreticisi kanalı bayan kanalıdır

Youtube

Tiktok için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
gstpc4950
gstpc4950 16 gün önce

Güvenilir site olduğuna emin olmak istiyorum

nevfell
nevfell 16 gün önce

Anlamadım bu siteninmi yoksa benimmi ^^

nevfell
nevfell 31 gün önce

Hesabı canlı görmek isteyenler rusyada samaraya gelerek veya türkiyede istanbula benim evime gelerekte görebilirler.. Yalnız satış sadece hesapsat üzerinden olacaktır..

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

7829    |    7
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10268    |    2
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

33909    |    6
Teklif verebilmek için giriş yapmalı ve Cep telefonu onaylı üyemiz olmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzu Profil -> Hesap Ayarlarım -> SMS/Email Aktivasyon alanından onaylatabilirsiniz. Cep telefonunuzu onaylatmak için tıklayınız
nevfell
nevfell
(Uye ID #58882)


Aktivite
21 saat önce

Üyelik
Ağustos 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 1900000 (1.9Mn) takipçi sayınına sahip bir Tiktok Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 23000 TL dir. Hesap 2019 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 30% türk takipçi ve 60% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Tiktok Hesabını beğenmediyseniz Satılık Tiktok Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Tiktok Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Tiktok Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.