Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 100 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Keşfeti açık 24k takipçi tiktok hesabı

Hesap adı
: hd * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 23600 (24K)
Gönderi sayısı
: 16
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Takip Edilen
: 0
Para Kazanma
: Açık
Canlı Yayın
: Açık
Toplam Beğeni
: 712K
LIVE Studio
: Bilinmiyor
Hediye alma
: Bilinmiyor
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Eğlence ve Mizah
  Henüz girilmemiş
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Uyarı : Bu hesabın kullanıcı adı bir süreliğine değiştirilememektedir.

Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

TikTok hesabı Google hesabına bağlıdır. O yüzden google hesabı da buna dahildir. Alan kişiye gmail hesabını ve şifresini vererek TikTok hesaba rahatça girebikecektir. Çok hızlı bir şekilde keşfetme çıkarak hesap büyümüştür. Hesap yenidir daha 3 aylık hesap. Keşfetme açık olduğundan hesapta da gördüğünüz üzere her video en az 30 bin izlenir. Aktifliği yüksek olduğundan canlı yayından rahatça para kazanabilirsiniz. Alan iyi ki almışım diyecek.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Tiktok için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
cansevim46
cansevim46 287 gün önce

Merhaba hala satlık mi?

berkaysamet
berkaysamet 281 gün önce

Evet hala satılıktır

fatihsahin
fatihsahin 288 gün önce

Ekran yansitma özelli acikmidir

berkaysamet
berkaysamet 281 gün önce

Evet açık tüm özellikler

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

21658    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

7527    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

9930    |    0
berkaysamet
berkaysamet
(Uye ID #63124)

4.4 Puan (3 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
44 gün önce

Üyelik
Ekim 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 23600 (24K) takipçi sayınına sahip bir Tiktok Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 7188 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Tiktok Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Tiktok Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 24K Tiktok Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Tiktok hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Tiktok Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Tiktok Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Tiktok Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.