Canlı yayın için süper hesap

Hesap adı
: be * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 25600 (26K)
Gönderi sayısı
: 15
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Takip Edilen
: 6
Para Kazanma
: Açık
Canlı Yayın
: Açık
Toplam Beğeni
: 126K
LIVE Studio
: Aktif Değil
Hediye alma
: Aktif
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Müzik
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Birkaç ihlal var

Bir kaç önemsiz ihlal görünüyor geçmişte yaptığım itiraz sonucunda geri yüklenen videolar oldu . bazı itirazlarım kabul edilmedi . Aklınıza takılan birşey olursa sormaktan çekinmeyin . Herşeyi size şeffaf şekilde aktaracağıma emin olabilirsiniz
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.

28750TL
Müzik videoları ile büyümüş kanal

Youtube
9075TL
Ihlalsiz canlı yayın hesabı

Tiktok
938TL
Canlı yayın hesabı

Tiktok
350TL
Ihlalsiz canlı yayın hesabı

Tiktok

Tiktok için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya sorulmuş sorular
edaeda89
edaeda89 15 gün önce

Merhaba hesabınızda SESLİ SOHBET özelliği var mı ve kimlik tanıtımı yaptınız mı

auc87
auc87 15 gün önce

Merhaba kimlik tanımlamadım sesli sohbet özelliği yok şu an

Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

11923    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

11633    |    2
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

9886    |    7
auc87
auc87
(Uye ID #46312)

5 Puan (27 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Mart 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 25600 (26K) takipçi sayınına sahip bir Tiktok Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 6150 TL dir. Hesap 0 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 0% türk takipçi ve 0% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Tiktok Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Tiktok Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 26K Tiktok Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Tiktok hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Tiktok Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Tiktok Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Tiktok Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.