[email protected] 0850 888 0537
Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 73 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Aktif 44k Gerçek Takipçili Tiktok Hesabımı Sıkıştığım İçin Satıyorum

Hesap adı
: iki * * * * * * * Gör
Takipçi
: 44400 (44K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 71
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2021
Engel / İhlal
: Yok
Para Kazanma
: Açık
Canlı Yayın
: Açık
Toplam Beğeni
: 672K
Ort Beğeni
: 9K
100% - 44K
Çok Yüksek
80% - 36K
40% - 18K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


PARA KAZANMA AÇIK . BAĞLI OLDUĞU İNSTAGRAM HESABINA  UYGULAMA TANITMA REKLAM İLE İLGİLİ MSJLAR GELİYOR (İSTEYENE ATARIM ) . TAKİPÇİLERİMİN HEPSİ EMEK VERİLEREK İZLENEN VİDEOLARIM SAYESİNDE OLUŞMUŞTUR SON 1 AYDAN FAZLADIR VİDEO ATMAMA RAĞMEN KEŞFETTE OLAN VİDEOLAR SAYESİNDE TAKİPÇİ HALA GÜN VE GÜN ARTIYOR (ANALİZLER KISMINDAN GÖRÜLEBİLİR)  ÖZELLİK TANITIM ÜZERİNE ATILMIŞ BİR ÇOK VİDEO OLDUĞU İÇİN UYGULAMA TANITIM REKLAMLARI GELMEKTEDİR. 

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

4716    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

28623    |    5
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

16238    |    0
emre123
emre123
(#0 adet işlem)

Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Temmuz 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 44400 (44K) takipçi sayınına sahip bir Tiktok Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1008 TL dir. Hesap 2021 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 80% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Tiktok Hesabını beğenmediyseniz Satılık Tiktok Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Tiktok Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Tiktok Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.