Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 77 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

81 k tamamen organik hikaye-belgesel anlatımı yaptığım hesabım satılık

Hesap adı
: oz * * * * * Gör
Takipçi
: 81000 (81K)
Kategori
: Genel Kültür
Gönderi sayısı
: 94
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
Engel / İhlal
: Yok
Para Kazanma
: Açık
Canlı Yayın
: Açık
Toplam Beğeni
: 1.9Mn
PC Paylaşımı
: Aktif
Yüksek
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesabım 2022 yılı ortalarında açıldı çok hızlı bir büyüme yaşadı. Kendi ürettiğim içeriklerimi paylaşıyorum. İnstagram ve YouTube ile aynı kullanıcı adına sahip ancak TikTok platformunu yaptığım iş açısından verimli görmemeye başladım ve elden çıkaracağım. İçeriklerin HEPSİ tamamen benim tarafımdan oluşturuldu ve paylaşıldı. Geçmeyen bir hesap uyarısı yazısı var ancak attığım videolar yine de milyonlarca izleniyor. Yaptığım birkaç belgesel videosundaki görüntüleri kendine zarar verme olarak gördüğünden bu şekilde oldu.

Tiktok için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

6742    |    0
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

69868    |    45
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

8206    |    0
ozgurw
ozgurw
(Uye ID #69663)


Aktivite
19 gün önce

Üyelik
Ocak 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 81000 (81K) takipçi sayınına sahip bir Tiktok Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 5233 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 80% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Tiktok Hesabını beğenmediyseniz Satılık Tiktok Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Tiktok Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Tiktok Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.