Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır!

Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 28 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

@Gözdenizm 0

User
300
Gönderiler
128000
Takipçi
Kategori : Belirtilmemiş!


3.1 Mılyon Begenılı Emek Verdıgım Tıktok Hesabımı Satıyorum

1485 TL
Satıcı Bilgileri
Gozdenizm
Gozdenizm

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
191 gün önce

Üyelik Tarihi:
Şubat 2020

Merhaba aşkolar 3.1 MILYON BEGENILI tiktok hesabımı satıyorum  tanıyanlar vardır illaki beni burada . Neden satıyorsun diye soracaksınız biliyorum . Telefonum çalındığından dolayı aktif olamıyorum . Hesap çöp olmasın boşuna  o kadar emegim geçti üzerinde  playbacklarim bile en az 10 max 40.50 k begeni alıyordu  .  Bakabilirsiniz buradaki kullanıcı adımdan  . Ciddi alıcılar yazsın lütfen  ?
Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?