23k takipçili mükemmel tiktok sayfası

Hesap adı
: Mr * * * * * * Gör
Takipçi
: 22700 (23K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 101
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Var
Para Kazanma
: Kapalı
Canlı Yayın
: Açık
Toplam Beğeni
: 1.3Mn
PC Paylaşımı
: Aktif
Düşük
♀‍
♂‍
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki engeller : 1 veya 2 tane gönderi silindi itiraz etmedik.

Sayfayı işim olduğu için boşladım. Aktif ve üzerine düşülürse güzel keşfetler alacaktır. Sayfanın adına YouTube ve Instagram sayfalarım duruyor alacak kişi isim ve logo değişirse sevinirim. Takipçi düşüşü yaşanmıyor hatta hala akış devam ediyor.

Tiktok için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

21280    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

8575    |    0
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

73195    |    45
mrtsk
mrtsk
(Uye ID #76302)


Aktivite
13 saat önce

Üyelik
Nisan 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 22700 (23K) takipçi sayınına sahip bir Tiktok Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 2380 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Tiktok Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Tiktok Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 23K Tiktok Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Tiktok hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Tiktok Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Tiktok Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Tiktok Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.