Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 169 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

➡️20 adet instagram yorum hizmeti (gerçek kişilerden )

Adet
: 20 (20)
Tip
: Organik
Uyruk
: Türk
Cinsiyet
: Erkek-Kadın Karışık
Kayıp Oranı
: Çok düşük
Tamamlanma
: Ortalama 1 Gün

Uyarı : Organik takipçilerdeki düşüş durumu kendi hesabınızda yaptığınız paylaşımlarla ilgili olabilmektedir. Küçük bir oranda takipten çıkmalar yaşanabilir. Bu ilanı satın alarak bu ihtimali de kabul etmiş sayılırsınız.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Hizmet içeriği20 Adet Gerçek Türk İnstagram yorum  Hizmetidir , Yorumlar gerçek kişiler tarafından iletilen olumlu yorumlardır.Takipçiler gerçek kullanıcılardır ( paylaşım yapan , hikaye paylaşan , paylaşımlarınızı beğenme ihtimali olan , paylaşımlarınızı izleyen ) kişilerdir ➡️ Süreç :kişilere  sizin ileteceğiniz paylaşımlara  yorum yapması için görev verilir , Bu sayede aktif bir kitle paylaşımlarınıza yorum yapmış  olur , erişiminizi arttırır. ➡️✅50 adet İnstagram Yorum Hizmeti 59 TL İlana Gitmek İçin Tıkla !➡️✅100 adet İnstagram Yorum Hizmeti 89 TL İlana Gitmek İçin Tıkla ! --- ---- ---- ---- ----- ----- ----- ---- ---- ----Bütün Hizmetlerimiz Hesapsat.Net Kontrolü Altındadır , Hizmet İçin Siteye Yapılan Ödemeniz  , işleminiz Tamamlanmadan Satıcıya(Bize) Aktarılmamaktadır ✅----İletişim -----İlanı Direkt Satın Al Butonu İle Satın alabilirsiniz , satın alımınızın akabinde sizinle ileitşime geçip paylaşım /paylaşımlarınızın linkini isteyeceğiz.Aklınıza Takılanlar hakkında bilgi almak için  site üzerinden mesaj atabilir ya da aşağıda yer alan iletişim seçeneği üzerinden iletişime geçebilirsiniz  
Taha Erdem : 535 322 61 13  
 
Hakkımızda Bilgi Almak için www.tahaerdem.com➡️ Taha Erdem , Rdm Bilisim Ltd. Şti  ve Rdm Dijital Siber Güvenlik Ltd. Şti olarak 2 limited şirkete sahip olup , İşlemlerinizi kurumsal bir ajans kalitesi ve hesapsat.net güvencesi ile sağlamaktadır .


Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Haydi tıkla ve öğren >
Satıcıya soru sorun
comment
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

22955    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

11923    |    2
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

81960    |    45
tahaerdem
tahaerdem
(Uye ID #8258)

5 Puan (2837 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
50 gün önce

Üyelik
Aralık 2019

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 20 (20) adet Instagram Yorum satış ilanıdır. Bu hesap için istenen fiyat 64 TL dir. Bu ilanı satın almanız durumunda Yorum aktarımı ortalama 1 gün içerisinde tamamlanır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Bu ilanda Organik Yorum ler satılmaktadır. Organik Yorumlerin düşüş oranı çok az olmasına rağmen Bot olanların düşüşü 90% ye kadar olabilmektedir. Eğer bu Instagram Yorum ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Yorum başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Yorum ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Yorum nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Yorum bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.