Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 225 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

➡️✅100 k takipçi 2499 tl yerine 2099 tl (garantili) ✅

Adet
: 100000 (100K)
Tip
: Bot
Uyruk
: Türk-Yabancı Karışık
Cinsiyet
: Erkek-Kadın Karışık
Kayıp Oranı
: Bilinemiyor
Tamamlanma
: Ortalama 6 Gün

Uyarı : Sosyal medya sağlayıcıları; takipçi, beğeni ve yorum aktarımının tespit edilmesi durumunda aktarılan takipçileri %100 oranına kadar silebilme ihtimali bulunmaktadır. Bu ilanı satın alarak bu ihtimali de kabul etmiş sayılırsınız. Takipçilerin düşmesi durumunda iade yapılmamaktadır!


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Bu Haftaya Özel Fiyat   100 K İnstagram Takipçi hizmeti 2499 tl yerine sadece   ➡️ 2099 tl ✅ Kurumsal Ajansımız RDM BİLİSİM ,6 yıldır Sosyal Medya Hizmetleri , Dijital pazarlama , PR ve E-ticaret çözümleri alanında hizmet vermektedir.https://hesapsat.net/@tahaerdem  olarak 1000'den fazla başarılı satış ile 1000 satışı gerçekleştirmiş  TEK ve bu sebeple  sitenin EN ÇOK SATIŞ YAPAN profiline sahip üyesiyiz. Yukarıda Yer Alan Profile Tıklayarak üyelik bilgilerimizi  görüntüleyebilir ve güncel ilanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilan görsellerinde yer alan satış rakamlarımızın görsellerine de göz atabilirsiniz.Ajansımız Hesapsat.net'in Tek yetkili sosyal medya hizmet  [Takipçi, beğeni,izlenme vb ] sağlayıcısıdır.Hizmet içeriği: 100 K [100.000 ] İnstagram Takipçi Hizmetidir .Takipçiler Türk/ Yabancı karışıktır, hizmetiniz takipçi sayınız stabil hale gelene kadar sınırsız olarak telafi edilmektedir ✅Yani bizden aldığınız Takipçileriniz düşerse ücretsiz telafi garantiniz mevcuttur .Takipçiler ''kalitesiz bot'' takipçilerden değildir , hesabınıza zarar vermez.Takipçileriniz kısa süre sonra tamamen giden kalitesiz takipçi kitlelerinden değildir ,hesabınızda kalan , işlem tamamlandıktan sonra düşüşü neredeyse hiç olmayan takipçi sistemidir .Olağandışı bir durumda  yaşanabilecek takipçi düşüşleri de  zaten tarafımızca ücretsiz olarak telafi edilmektedir .➡️ [ Telafi garantisi Hesapsat.net  garantisi  ✅ altında olup site moderatörlerinin kontrolü ile sağlanmaktadır ✅]Hizmeti satın aldığınızda takipçileriniz genellikle anlık olarak gelmeye başlar , aksi durumlarda [ yoğunluk ,güncelleme vs ]ortlama bir iki saat içerisinde gelmeye başlar .Takipçiler kalitesiz bot Takipçi olmadığı için hesabınıza hiç bir şekilde zarar vermez,günümüzde bir çok firma ,ünlü ve influencer'ın kullandığı sistemdir .➡️ Takipçi Hizmetinin hesabınıza faydası nedir ?-Bireysel kullanımlarda populeritenizi arttırır.-Kurumsal Amaçlı kullanımlarda Marka bilinirliğinizi arttırır, Kurumsal kimlik oluşumunuzu tamamlamanızı sağlar- Takviye garantili Hizmet olduğu için gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir hizmettir , takipçi sayınız her zaman istediğiniz oranda kalır.Bütün Hizmetlerimiz Hesapsat.Net Kontrolü Altındadır , Hizmet İçin Siteye Yapılan Ödemeniz  , işleminiz Tamamlanmadan Satıcıya [Bize ]Aktarılmaz.➡️----İletişim ----- Taha Erdem : 535 322 61 13  Detaylı Bilgi için Tercih ediniz Rdm Bilisim Whatsapp Destek 551 019 53 12 ➡️ Taha Erdem , Rdm Bilisim Ltd. Şti  ve Rdm Dijital Siber Güvenlik Ltd. Şti olarak 2 limited şirkete sahip olup , İşlemlerinizi kurumsal bir ajans kalitesi ve hesapsat.net güvencesi ile sağlamaktadır . ✅

69TL
Instagram 1000 türk beğeni hizmeti

Instagram
695TL
✅➡️20 bin takipçi hizmeti 799 tl yerine 695 tl ✅garantili ✅

Instagram
99TL
1000 instagram takipçi hizmeti (garantili ✅)

Instagram
229TL
5 bin instagram takipçi hizmeti (garantili ✅ )

Instagram
99TL
❤️ınstagram 2000 türk beğeni hizmeti

Instagram
129TL
❤️ 5.000 türk beğeni hizmeti 129 tl ✅

Instagram
199TL
❤️kampanya  10.000 türk beğeni hizmeti 199 tl ✅

Instagram
130TL
✅100 adet gerçek aktif türk takipçi hizmeti

Instagram
1399TL
✅50 bin takipçi hizmeti 1799 tl yerine 1399 tl ✅ garantili ✅

Instagram
399TL
✅➡️10 bin takipçi hizmeti 499 tl yerine 399 tl ( garantili )

Instagram
99TL
Instagram 20 bin izlenme hizmeti

Instagram
11500TL
✅ 580 k mood hesabı mizah/ e-ticaret / kurumsala uygun( sitenin en çok satış yapan satıcısından ✅)

Instagram
2750TL
✅ 100 k + 6 yıllık profesyonel instagram (sitenin en çok satış yapan satıcısından ✅)

Instagram

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya sorulmuş sorular
kaanemineris
kaanemineris 331 gün önce

hesabın adı nedir

mtfygt
mtfygt 341 gün önce

Merhaba , 1.000.000 ve üzeri takipçili hesabınız varsa Y.D İphone XS MAX ile takas düşünür müsünüz ?

umutefeoksuz
umutefeoksuz 400 gün önce

100k alırsak tahmini kaç k düşüş olur?

Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

7815    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

10826    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

35670    |    6
tahaerdem
tahaerdem
(Uye ID #8258)

5 Puan (2830 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
6 saat önce

Üyelik
Aralık 2019

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 100000 (100K) adet Instagram Takipçi satış ilanıdır. Bu hesap için istenen fiyat 2603 TL dir. Bu ilanı satın almanız durumunda Takipçi aktarımı ortalama 6 gün içerisinde tamamlanır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Bu ilanda Bot Takipçi ler satılmaktadır. Organik Takipçilerin düşüş oranı çok az olmasına rağmen Bot olanların düşüşü 90% ye kadar olabilmektedir. Eğer bu Instagram Takipçi ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Takipçi başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Takipçi ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Takipçi nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Takipçi bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.