Instagram Satılık Takipçi (0 adet satış)

User
Organik
Takipçi tipi
+10000
Takipçi
Teslim Süresi: 24 Saat


Uyruk
: Türk

Cinsiyet
: Karışık

Düşüş
: Düşüş yaşanmaz

Sosyal medya sağlayıcıları algoritmalarını sürekli geliştirmekte ve doğal olmayan hareketleri tespit edebilmektedir. Takipçi aktarımının tespit edilmesi durumunda aktarılan takipçileri %100 oranına kadar silebilme ihtimali bulunmaktadır.

10 K İnstagram Takipçi

52 TL
Satıcı Bilgileri
Prehesapr06
Prehesapr06

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
9 saat önce

Üyelik Tarihi:
Eylül 2020

⚠️ Sipariş Vermeden Önce Mutlaka Okuyunuz. 

 İnstagram Kullanıcı Adınızı Sipariş Verdikten Sonra Bize İletiniz. 

 Minimum Sipariş: 1000 Adet 

 Hesabınız Gizli de İse Gizliden Çıkarınız!!

⏳ Tahmini Başlama Süresi 0-30 Dakikadır. 

⌛️ Aksi Durumda Gönderim Süresi 0-24 Saat e Kadar Uzayabilmektedir. Sipariş Tamamlanmadan 1 Günü Bile Geçse İptal Edilmez.

⛔️ Sipariş Tamamlanmadan Lütfen Başka (Servis,Satıcıdan) Takipçi Almayınız Aksi Taktirde Oluşabilecek Karışıklıktan Siz Sorumlusunuz.

 Verdiğiniz Sipariş Tamamlanmadan Lütfen Hesabı Gizliye Almayınız Ve Kullanıcı Adınızı Asla Değişiklik Yapmayınız Aksi Taktirde Paranız İade Edilmez Sipariş Tamamlandı Olarak Kabul Edilir. 

 

 

 
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?