[email protected] 0850 888 0537
Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 429 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Uygun Fiyata Full Organik Keşfet Hesabı

Hesap adı
: @t * * * * * * * Gör
Takipçi
: 3023 (3K)
Kategori
: Müzik
Gönderi sayısı
: 262
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
100% - 3K
Bilinmiyor...
100% - 3K
20% - 605
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesapta 1 tane bile bot yoktur. Başlarda biraz (yaklaşık 500 takipçiye kadar) GT yöntemi ile kasılmıştır ondan sonra full keşfetten gelen takipçilerdir. Atılan her gönderi keşfette ve takipçi sayısı gün geçtikçe artıyor. Hesaptaki gönderilerin dosyaları da verilecektir. Keşfete düşen hikayeler yaklaşık 1.5-2K izleniyor normalde ise yaklaşık 350-400 izleniyor hikeyeler.


https://www.instagram.com/turkcerapdedik/


Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

7668    |    15
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

55020    |    45
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

4336    |    0
ibrahimsancar
ibrahimsancar
(#1 adet işlem)

Aktivite
209 gün önce

Üyelik
Temmuz 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 3023 (3K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 200 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.