Türkiyenin en büyük baddies sayfası satışta

Hesap adı
: ba * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 163000 (163K)
Kategori
: Diğer Kategori
Gönderi sayısı
: 150
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2017
Engel / İhlal
: Var
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Orta
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki engeller : İhlal var 3 tane postunda eski postlardan kalan 2-3 aya silinir garantisi benim

KAZANÇ KANITLARINI GÖRSELLERE EKLEDİM İNCELEYİN !!!

Baddieskızlar hesabım ilgim ve işimle alakalı olduğu için global paylaşımlar atmaya başladım. Konsept çevirdim, normalde baddieskızlar kullanıcı adı bendeydi boşa düşünce çalmışlar zaten şu saatten sonra kullanamazlar, kullandırtmam. Konsept çevirdiğim için yavaş yavaş hitini toparlıyor ancak aktif bakacak birileri lazım sürekli rus ve ukraynalı kadınlardan paylaşım teklifi geliyor ama ben ücretsiz paylaşıyorum ortalama 1000 takipçi için 10$ ödüyorlar ben ücretsiz paylaşıyorum uğraşacak çok zamanım olmadı aktif ve devamlı paylaşımla aylık geliriniz 5000 altına düşmez erkeklerde paylaşılmak için ücret ödüyorlar ve betexper xbet gibi firmalar paylaşımlara küçük logo koymam için 2000-3000 gibi fiyatlar ödüyorlar piyasayı bilen birisi kaçırmaz zaten hesap köklü hesap ancak konsept değişikliği olduğu için biti biraz düşük zamanla toplar (İnşaat firması kurduğumuz için, orasıyla ilgilenmekten sosyal medyaya ayıracak hiç zamanım olmuyor.)

Reklamlar konusunda yardımcı olurum........
5175TL
900k düşüşü durmuş bot hesap ilk mailli

Instagram

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

33698    |    6
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

6489    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10104    |    2
Teklif verebilmek için giriş yapmalı ve Cep telefonu onaylı üyemiz olmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzu Profil -> Hesap Ayarlarım -> SMS/Email Aktivasyon alanından onaylatabilirsiniz. Cep telefonunuzu onaylatmak için tıklayınız
yasinyilmaz299
yasinyilmaz299
(Uye ID #7716)


Aktivite
13 saat önce

Üyelik
Aralık 2019

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 163000 (163K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 8050 TL dir. Hesap 2017 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.