Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 290 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Türkiyenin en büyük baddies sayfası satışta

Hesap adı
: ba * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 161000 (161K)
Gönderi sayısı
: 200
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2017
Takip Edilen
: 0
Meta Verified
: Bilinmiyor
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Diğer Kategori
  Henüz girilmemiş
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

KAZANÇ KANITLARINI GÖRSELLERE EKLEDİM İNCELEYİN !!!

Hesabım ilgim ve işimle alakalı olduğu için global paylaşımlar atmaya başladım. Konsept çevirdiğim için yavaş yavaş hitini toparlıyor ancak aktif bakacak birileri lazım sürekli rus ve ukraynalı kadınlardan paylaşım teklifi geliyor ama ben ücretsiz paylaşıyorum ortalama 1000 takipçi için 10$ ödüyorlar ben ücretsiz paylaşıyorum uğraşacak çok zamanım olmadı aktif ve devamlı paylaşımla aylık geliriniz 5000 altına düşmez erkeklerde paylaşılmak için ücret ödüyorlar ve betexper xbet gibi firmalar paylaşımlara küçük logo koymam için 2000-3000 gibi fiyatlar ödüyorlar piyasayı bilen birisi kaçırmaz zaten hesap köklü hesap ancak konsept değişikliği olduğu için hiti biraz düşük zamanla toplar (İnşaat firması kurduğumuz için, orasıyla ilgilenmekten sosyal medyaya ayıracak hiç zamanım olmuyor.)

Reklamlar konusunda yardımcı olurum........
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
jawline
jawline 321 gün önce

Kazanç kanıtları görselde demişsiniz fakat ben sadece dm istekleri gördüm. İstatistiki veri var mı elinizde?

yasinyilmaz299
yasinyilmaz299 321 gün önce

Neden kazanamadığımı buna ayıracak zamanım olmadığını belirtmişim hocam zaten, ayıracak zamanı olan birisi kazanır kazanmasında yardımcı olurum. Bazen sabah 8 aksam 12 çalışıyorum telefonla bu işlerle ilgilenecek zamanım olmuyor olsa bile burdan gelecek para beni tatmin etmez o yüzden satmayı düşünüyorum.

etemylmz
etemylmz 360 gün önce

Beğeni ve yorumlar neden düşük

yasinyilmaz299
yasinyilmaz299 359 gün önce

Konsept değişikliği olduğu için yeni yeni oturuyor hocam zamanla eski haline döner şu haliyle bile zaten yeterli reklam teklifi geliyor..

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

7522    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

8810    |    0
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

75549    |    45
yasinyilmaz299
yasinyilmaz299
(Uye ID #7716)

5 Puan (3 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
45 gün önce

Üyelik
Aralık 2019

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 161000 (161K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 4025 TL dir. Hesap 2017 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 161K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Instagram Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.