[email protected] 0850 888 0537

Satılık İnstagram Sayfası

Hesap adı
: kom * * * * * * * Gör
Takipçi
: 10139 (10K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 1140
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2019
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
100% - 10K
Orta
100% - 10K
20% - 2K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!

Tek tek elle kasıldı full organik bir tane bile fake takipçi yoktur. sayfam geliştirmeye açıktır. İlgi çekici içerikler paylaşıldığında çok yüksek gösterim ve erişime ulaşabilmektedir. Sayfayı incelediğiniz zaman bunu anlayacaksınız. Atılan gönderiler hep keşfette hikayelerde de oluyor sürekli paylaşım yapıldığında bazı gönderilerin az beğeni olma sebebi ise artık kullanıcıların aynı içerikleri izlemelerinden dolayı bu yüzden hesabı satın alan arkadaş çok ilgi gösterirse sayfa çok çok güzel yerlere gelecektir. Ben artık zaman ayıramıyorum maalesef sayfamada çok emek verdik kıyamıyorum umarım alan arkadaş güzel şeyler yapar ve gururlanırım.


Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir. Gerçek etkileşim oranını öğrenmek için aktiflik testi talep etmelisiniz.Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

7585    |    15
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

15947    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

4794    |    0
Teklif verebilmek için giriş yapmalısınız!

halil22
halil22
(#0 adet işlem)

Aktivite
10 gün önce

Üyelik
Şubat 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 10139 (10K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1099 TL dir. Hesap 2019 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.