Satılık futbol hesabı

Hesap adı
: fo * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 174000 (174K)
Gönderi sayısı
: 1248
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2021
Takip Edilen
: 11
Meta Verified
: Aktif değil
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Takipçi Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Eğlence ve Mizah  |  Hobi ve Oyun  |  Haber ve Politika  |  Spor ve Fitness
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Yabancı ve Türk karışık 50 milyondan fazla erişimi olan tamamen keşfet yoluyla büyütülmüş ve hala büyümeye devam eden futbol sayfamı ilgilenemdiğimden satıyorum.
günlük ortalama en az 1 k takipçi gelmektedir tamamen aktiftir 2k mesaj isteğinden fazla mesaj vardır reklam alınabilir para kazanma , abonelik,hediye gönder hepsi açık ilk mail verilecektir detaylı bilgi için siteden yazabilirsiniz.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya sorulmuş sorular
kadir4137
kadir4137 14 gün önce

Fiyat olarak yardımcı olma şansınız var mı? Almak için hazırım ancak bütçemi aşıyor.

luke
luke 16 gün önce

The account number is still being sold?

byhayllaz
byhayllaz 16 gün önce

Yes still for sale

Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

24177    |    0
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

9473    |    7
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

76898    |    45
byhayllaz
byhayllaz
(Uye ID #66227)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
2 gün önce

Üyelik
Kasım 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 174000 (174K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 24500 TL dir. Hesap 2021 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 50% türk takipçi ve 0% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 174K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Instagram Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.