Satılık 98k Takipçili Instagram Hesabı

Hesap adı
: fun * * * * * * * Gör
Takipçi
: 97997 (98K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 291
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2013
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Yok (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Satıcı aktiflik testine izin vermiyor. Aktiflik testinde; transferi yapılan hesap gizliye alınır, bir gönderi bir de hikaye paylaşılarak 24 saatlik etkileşim oranı kontrol edilir. Paylaşılacak gönderi için satıcının onayı alınır.
100% - 98K
30% - 29K
80% - 78K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Hesap sağlam ve güvenilirdir diğer tarihleri 2017 sonrası bot şişirmeli hesaplarla karıştırılmamalıdır son fiyat ilk gelen alır teşekkürler.


 


Herkese Merhaba yabancı  aktifliği yüksek olan hesabım satılıktır Son fiyattır istediğiniz konsepte çevirebilirsiniz bir engeli yoktur ilgilenmediğim için satıyorum diğer bot hesaplarla karşılaştırılmamalıdır hesap 6 ay önce 400 tl verilerek 10 bin aktif takipçi kazanmıştır satış sadece hesapsat üzerinden yapılacaktır.


Tamamen temiz engelsiz ve güvenilir bir hesaptır kuruluş tarihi 2013

Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir.
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

3340    |    6
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

51549    |    45
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

25356    |    5
Maykil
Maykil (#16775)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
4 saat önce

Üyelik
Kasım 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 97997 (98K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1320 TL dir. Hesap 2013 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 30% türk takipçi ve 80% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.