[email protected] 0850 888 0537

Satılık 15k İlk Mailli Instagram Hesabı E Ticaret İçin Uygun Reklam Hatası Yoktur

Hesap adı
: rei * * * * * * * Gör
Takipçi
: 14589 (15K)
Kategori
: E-ticaret
Gönderi sayısı
: 0
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2019
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
100% - 15K
Aktiflik Yok
1% - 146
40% - 6K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


- 14.500 Takipçisi vardır. - Yabancı kitledir. Düşüş olmaz. - Düşüş olursa ücretsiz telafi edilir. - 2019 kurulumludur. - Reklam , facebook veya sayfa bağlanamama , işletme hatası vb. hatalar yoktur.(E-Ticaret ile uğraşanları aradığı hesaplardandır.) - Hatasız hesaptır. Aldıktan sonra sorunsuz bir şekilde facebook bağlayıp reklam verebilirsiniz. - Dm kutusu . gönderiler ve takip edilenler boştur. Kullanıma hazır şekilde teslim edilecektir. - İstediğiniz profile çevirebilirsiniz. (Butik , Komedi , Video , Bilgi , Kişisel veya Şirket hesabına çevirebilirsiniz. Her türlü profil için uygundur.) - Detaylı bilgi için siteden mesaj atabilirsiniz.
125TL
Facebook 3'lenebilir Business Manager (bm) Reklam Hesabı

Facebook
317TL
Satılık 22k İlk Mailli Instagram Hesabı - Reklam İçin Uygun - Sorunsuz Garantili Hesap

Instagram

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

7584    |    15
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

15947    |    0
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

17059    |    0
Reinchus
Reinchus
(#44 adet işlem)

Aktivite
1 saat önce

Üyelik
Eylül 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 14589 (15K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 210 TL dir. Hesap 2019 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 1% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.