[email protected] 0850 888 0537
Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 323 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

ORGANİK KONSEPTLİ MİZAH SAYFASI

Hesap adı
: kel * * * * * * * Gör
Takipçi
: 55000 (55K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 184
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2019
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
100% - 55K
Bilinmiyor...
100% - 55K
20% - 11K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


HESABIM %100 ORGANİKTİR VE KESFETLE KASILMIŞTIR.KEMİK KİTLESİ OLUP KONSEPT HESAPTIR.HER TÜRLÜ MİZAH VİDEOSU ATILABİLİR.GİZLİDEN YENİ ÇIKARILMIŞTIR VE KENDİ HİTİDİR. STORYLER ŞUANLIK MİN 5K 10K ARASİDİR. ESKİ STORYLERİ +10K. İLK MAİL VE KURUCU MAİLİ VARDİR.


Acilyetten satiliktir.

3922TL
156k Twitter Hesabı Satılık

Twitter
1008TL
23K Satılık Spor Sayfası

Twitter

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

4389    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

16170    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

28543    |    5
kerimderki
kerimderki
(#2 adet işlem)

Aktivite
11 saat önce

Üyelik
Nisan 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 55000 (55K) takipçi sayınına sahip bir Twitter Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 2700 TL dir. Hesap 2019 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Twitter Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.