Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 262 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

@Teletabisie 2018

User
2551
Gönderiler
103000
Takipçi
Eğlence ve Mizahİlk Eposta - Bu nedir?
Var

Kurucu Eposta - Bu nedir?
Var

Organik Full Emekli Sağlam Kitleli Mizah Sayfası

7150 TL
Satıcı Bilgileri
Teletabisie
Teletabisie

5 Puan (1 işlem)


Son Aktivite:
25 gün önce

Üyelik Tarihi:
Ağustos 2020

Sayfaya yazın size sayfadan 1 ayda kazandığım paraların makbuz ve görsellerini atayım . Sayfanın köklü geçmişi vardır en baştan beri özgün ve hiç bir yerde görülmemiş postlar paylaşılmaktadır sayfanın prensip meselesi başkasının paylaştığı postu paylaşmamak . İlk epostayı veremiyorum çünkü o epostada bütün herşeyim var borsa hesaplarım sosyal medya hesaplarım. Endişeniz olmasın ben zaten yedek hesabıma geçip orsan devam edecem askerden geldiğimde 2 senedir oraya 40 50 bin istek birikti zaten . Kitlemizi hep kurallar eşliğinde özenle disiplin ettik sayfada ne yaparsanız yapın hiç bir takipçi size kızmaz destekler . Piyasada 4 senedir bizim üretip logoladığımız postlar gezmektedir. İsim ile verilmeyecektir ama takipçi kaybetyeceğinizin garantisini veriyorum (2 aydır storylerde sayfa isminden sıkıldığımı belirtiyorum satış gerçekleşmeden önce sayfa ismini değiştiriyorum diye story atacağım) uzun zamandır kimseye cevap vermiyorum admin değişikliğini kimse anlamayacak . Sayfanın kemik fan kitlesi mevcut . Ancak işlerim sebebiyle seyrek paylaşım atıyordum 1 ay düzenli post paylaşırsanız (günde 10 post) sayfa erişimi ve gelen takipçi sayısı tavan yapacak. Hesap en baştan beri gizli olarak kullanıldı isterseniz gizliden çıkarıp çok rahat keşfet kasabilirsiniz. Storylere çok fazla kız yazıyor çok emeğini yedim bu konudada :) alan anlayacak ne demek istediğimi. Story izlenmeleri son zamanlarda sayfayla çok ilgilenmememden ötürü 35 40 k izlenmelerden 20 25 k lara düştü aktif story atarsanız emin olun 1 2 haftaya toparlarsınız. Kesinlikle satmayı aklımdan geçirmediğim bir sayfa ama askere gideceğim için satmak zorundayım. Sayfa şifresini hiç bir zaman kimseye vermedim. 2 sene kastığım sayfayı baskasına satmıştım aynı isimle o sayfa yürüdü gitti aynı isimle bunu açmıştım bu sayfayıda 2 sene sonunda satıyorum yine hiç reklam almadım takipçü kaybetmeyeyim diye ama emin olun alsanızda artık kaybetmessiniz kitle reklam konusunda çok anlayışlı yeni açtığım sayfama 1 günde 15 k insan geçti ancak o sayfayı sonrqda butik sayfasına sattım. Daha yüksek takipçili sayfalara oranla daha yüksek beğeni izlenme alıyor . Dediğim gibi kitle çok sağlam buna dair diğer sayfalardan övgü mesajlarını ss ile gösterebilirim . Genelde satacağımı söylediğimde kitlen çok iyi satma derler ancak satmak zorundayım. İlik ilik işlediğim emek dolusu bi sayfa . Bot kesinlikle yok zaten ismimi bilen sayfaya doluşmuştu. Sayfaya herkesi almadım sayfaya şilayet basacak boş beleş insanları herzaman engelledim tertemiz bir kitle var yorumlarda 1 tane duyar göremezsiniz. Alacak kişi gerçekten çok şanslı satmak zorunda kaldığım bir zamana denk geldi . Şimdiden alana hayırlı olsun. 

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?

Yorum ve Görüşler

Raven

Raven 37 gün önce

Oha abi satıyonmu hesabı ben 1 seneden fazladır takip ediyom seni satma ben beklerim sen askerden gelene kadar