Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 334 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Kisisel Bayan Hesap Satılıktır

Hesap adı
: zel * * * * * * * Gör
Takipçi
: 10209 (10K)
Kategori
: Kişiler ve Bloglar
Gönderi sayısı
: 117
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Satıcı aktiflik testine izin vermiyor. Aktiflik testinde; transferi yapılan hesap gizliye alınır, bir gönderi bir de hikaye paylaşılarak 24 saatlik etkileşim oranı kontrol edilir. Paylaşılacak gönderi için satıcının onayı alınır.
100% - 10K
100% - 10K
30% - 3K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Kisisel bayan hesabı satılıktır etkilesim yüksektir azda olsa hikaye ve post geliri var 10K Hesap 2020 nisan ayında acılmıstır

70TL
Satılık Bayan Hesabı Etkilesim Yüksektır

Twitter


Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

3362    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

13410    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

3026    |    0
Aforizma90
Aforizma90 (#14640)

5 Puan (7 işlem)

Aktivite
51 dakika önce

Üyelik
Eylül 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 10209 (10K) takipçi sayınına sahip bir Twitter Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 165 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Twitter Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.