Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 325 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Keşfeti Açık 7k Takipçili Acil Satılık

Hesap adı
: ven * * * * * Gör
Takipçi
: 7242 (7K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 104
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Yok (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Satıcı aktiflik testine izin vermiyor. Aktiflik testinde; transferi yapılan hesap gizliye alınır, bir gönderi bir de hikaye paylaşılarak 24 saatlik etkileşim oranı kontrol edilir. Paylaşılacak gönderi için satıcının onayı alınır.
100% - 7K
100% - 7K
20% - 1K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Hesap keşfeti açık durumdadır 1hafta önceki gönderiler 30 bin keşfete kadar gördü ilan verme sürecinde post atmaya devam edeceğim ki sayfa aktifliği gitmesin diye , yaklaşık günde post kalitesine göre 50 -100 arası takipçi geliyor ve hızla yükselmeye devam ediyor herhangi bir engeli yoktur ve aktif olarak yorum ve beğeni gelmektedir yaklaşık 10 dakikada 100 ila 250 arası beğeni gelmektedir bir günde en az 800 ortalama 1200 beğenme gelmektedir yorumlar ise 20-100 arasındadır story olarak ise 1000 ila 2500 arası story görüntülenmesi vardır yani aktiflik anlamında güzel bir sayfa ilgilenenler yazabilir acil satılıktır

Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir.
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

3302    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

25275    |    5
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

51474    |    46
venrosep
venrosep (#20332)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
4 gün önce

Üyelik
Ocak 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 7242 (7K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 200 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.