Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır!

Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 223 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

@cetinwzz 2017

User
18
Gönderiler
50500
Takipçi
Eğlence ve Mizahİlk Eposta - Bu nedir?
Yok

Kurucu Eposta - Bu nedir?
Var

İnstagram Aktif Edilirse Milyonları Bulacak 50k Takipçili Hesap

935 TL
Satıcı Bilgileri
cetinkurt
cetinkurt

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
9 gün önce

Üyelik Tarihi:
Temmuz 2020

Merhaba,

Uzun süredir bir proje çıkar diye elimde bulundurduğum, 50K Hesap satılık, aslında 101'binden cıvarından düştü sebebi de sıfır ilgimden dolayı post atmadım, v.b, şuan aktıf olursa aylik iyi kazanç getirir..

daha önce 98bin beğenilmiş postu var, önerilerde popüler olarak çıkıyor, hiç bir şekilde bot değildir.. 1-2k yabancı kullanıcı var onlarda rakip kişiler attı spama düşsün diye..

ayrıca eski hesap 2017 de açılmıştır. değerli hesap olarak geçer, daha bir çok postu var hepsi arşıvlendi değerli olanlar duruyor, ayrıca şanışer.vb ile dm izni açık bir çok sanatçı ile konuşmuştur sayfa olarak

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?

Yorum ve Görüşler

Atilla

Atilla 9 gün önce

Hesabınız hala satılık mi

cetinkurt

cetinkurt 9 gün önce

satılık