Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 211 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Instagram 100k takipçili hesap 9 yıldır (2015) e-ticaret yapmaktadır

Hesap adı
: tr * * * * * * * Gör
Takipçi
: 100000 (100K)
Gönderi sayısı
: 25000
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2015
Takip Edilen
: 8
Meta Verified
: Aktif değil
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Takipçi Yaş
: Orta Yaş ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: E-ticaret
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

9 yıldır aktif (şuanda da yapmaktadır) şekilde e ticaret ve e ihracat yapmaktadır. Yüksek erişimlidir. Daha çok butik (kadın giyim) üzerinde iş yapmıştır. Şuanda da dropshipping yapmaktadır. Kadın takipçi oranı ayrıntılarda da belirtmiş olduğumuz üzere fazladır. 100.000 takipçisi vardır ve erişimi yüksektir. 25.000 gönderi vardır. İsterseniz bir program ile bu gönderiler silinebilir ama tavsiyem silmemenizdir. Bu hesap da, hem takipçi (100K), hem paylaşım (25.000), hem de erişim yüksek olduğu için Marka bilinirliğiniz arttırabilir ve güven açısından problem yaşamazsınız. Aynı zamanda ticaret için kullanıcaksanız, özel ve benzer hedef kitleler ile sağlam satış edebilirsiniz. Üstelik almanya gibi yerlerden takipçilerde vardır. Ucuza vermemin sebebi acil satılık olmasıdır. Şuan domainmizi kaldırdık fakat isterseniz domainide alabilirsiniz. ( hesap da son 1 yıldır çok fazla ilgilenmeme rağmen fotoğraflarda da göreceğiniz üzere son 14 günde 85.000 erişim vardır )
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

24685    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

9522    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

11776    |    2
hasan6256
hasan6256
(Uye ID #99135)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
41 gün önce

Üyelik
Şubat 2024

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 100000 (100K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 10000 TL dir. Hesap 2015 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 91% türk takipçi ve 93% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 100K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Instagram Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.