Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 325 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Hesap 154k takipçili abone ol hediye alma açık tertemiz hesap

Hesap adı
: do * * * * * * Gör
Takipçi
: 154560 (155K)
Gönderi sayısı
: 105
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Takip Edilen
: 20
Meta Verified
: Aktif değil
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Eğitim  |  Genel Kültür  |  Bilim ve Teknoloji  |  Kişiler ve Bloglar
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

hikaye izlenme 10k ile 30k arasıdır daha aktif olursa 50kyada çıkabilir..

Acil Durumdan dolayı emek verdiğim hesabımı satmaya karar verdim. İlgilenenler pişman olmayacaktır
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya sorulmuş sorular
valeshera11
valeshera11 95 gün önce

AKTIF

sonyukukai
sonyukukai 98 gün önce

Merhaba, aynı konseptin bir müddet devam ettirilmesi konusunda bir bir sorun var mı? Mesela birkaç ay boyunca isim-slogan ve video içerik konseptinin sabit kalması vs. bu senin açından sıkıntı olur mu? Malum bu tarz sayfalar el değiştirdiğinde en büyük sıkıntı yeni konsepte geçişin zor olması. Yavaş yavaş, sindire sindire geçmek gerek...

Ayrıca aynı sayfanın tiktok-youtube benzeri platformlarda uzantısı varsa, bu noktada onların akıbeti ne olacak onu da merak ettim. Eline sağlık, çok emek vermişsin... Fikrimce potansiyel alıcılar için diğer platformlardaki hesaplarınla ilgili de küçük bir açıklama aydınlatıcı olabilir. Mesela onları da satışa çıkartacak mısın? Çıkartmayacaksan o platformlardan aynı konsepte içerik üretmeye devam etmeyi düşünüyor musun? Eğer böyle bir durum varsa alıcının isim slogan içerik vs. konusunda en kısa sürede keskin geçiş yapmasını mı talep ediyorsun? Bilmiyorum kafamdaki soru işaretlerini net bir şekilde aktarabildim mi...

Uzayabilecek yeni konsepte geçiş sürecinde yaşanabilecek sıkıntıları düşünerek merak ettiğim şey kısaca: *Satılık olan sadece instagram sayfası mı yoksa aynı zamanda konseptin mi?* Sanırım bu şeklinde de özetleyebilirim....:)

valeshera11
valeshera11 97 gün önce

Tiktok Hesabı 26k Takipçi - Facebook Sayfası 7.5k Takipçi Ayni Konsept Devam edebilirsiniz isim degistirip degistirmemek sizin kararınız.
Tiktok ve Facebook satışa koymadım ama onlari da isterseniz konuşabiliriz.

Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

22407    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

8132    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

11929    |    0
valeshera11
valeshera11
(Uye ID #33411)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
86 gün önce

Üyelik
Ağustos 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 154560 (155K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 36800 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 10% organik takipçi, 0% türk takipçi ve 0% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 155K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Instagram Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.