Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 322 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Gerçek Takipçili Hikaye İzlenmeleri Yüksek Projelik Hesap Mavi Tik Projeli

Hesap adı
: sir * * * * * * * Gör
Takipçi
: 30122 (30K)
Kategori
: Kişiler ve Bloglar
Gönderi sayısı
: 3
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Yok (Bu nedir?)
Satıcı aktiflik testine izin vermiyor. Aktiflik testinde; transferi yapılan hesap gizliye alınır, bir gönderi bir de hikaye paylaşılarak 24 saatlik etkileşim oranı kontrol edilir. Paylaşılacak gönderi için satıcının onayı alınır.
90% - 27K
90% - 27K
50% - 15K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Hesap Güvenli orjinal ilk maili ile birlikte verilecektir.


Trendyol İnfluencer için Kabul edildi Ama sözleşme aşamasında bıraktım devam etmedim. Alacak kişi Bu hesapla Trendyol İnfluencerı olabilir isteyene  bu fotografları atabilirim.


2 haftadır pasif kaldı işlerden pek uğraşamadım ancak yeni sahibi aktifliğini korursa emeklerim boşa gitmez.


spam temizliği yapılmıştır. facebook instagram partnership (ünlü bir hacker) ile çalışılmış hesap kapanmaya karşı koruma altına alınmıştır .


çok fazla zamanım olmadığı için satıyorum.


hikaye izlenmeleri etkileşimleri iyi.


alıcısına hayırlı olsun. 

Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir.
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

3327    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

25353    |    5
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

4535    |    1
james7
james7 (#19338)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
3 gün önce

Üyelik
Ocak 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 30122 (30K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 437 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 90% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.