Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 276 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Geliştirmeye açık 22k takipçili instagram hesabı

Hesap adı
: st * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 22000 (22K)
Gönderi sayısı
: 27
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2021
Takip Edilen
: 23
Meta Verified
: Aktif değil
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Takipçi Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Eğlence ve Mizah  |  Tanıtım ve İnceleme  |  Diğer Kategori
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

hesap aktif olup hergün takipçi sayısı artmaya devam etmektedir. Üniversite okuduğum için paylaşım yapamıyorum ondan dolayı satıyorum. alana şimdiden hayırlı olsun.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya sorulmuş sorular
brktkn2828
brktkn2828 77 gün önce

Merhaba, organik takipcimi

mehmeteece
mehmeteece 77 gün önce

Oraya yazmışım zaten 5 bin organik aktif takipci geri kalanı benden önceki sahibi tarafından bot atılmıs. Eğer günde 1 saatinizi ayırıp paylaşım yapıp gelistirecekseniz almanızı öneririm. Ama eğer hesabı satın alıp başka bir sayfaya dönüştürecekseniz almanızı tavsiye etmem.

Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

9810    |    7
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

79113    |    45
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

22323    |    0
mehmeteece
mehmeteece
(Uye ID #95086)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
49 gün önce

Üyelik
Aralık 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 22000 (22K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 2046 TL dir. Hesap 2021 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 95% türk takipçi ve 35% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 22K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Instagram Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.