Gelirli girisimci sayfası alan üzülmez

Hesap adı
: gi * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 96500 (97K)
Gönderi sayısı
: 1743
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2019
Takip Edilen
: 25
Meta Verified
: Aktif değil
İlk mail
: Yok (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Takipçi Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Eğitim  |  İş ve Finans  |  Spor ve Fitness  |  E-ticaret  |  Diğer Kategori
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Bu sayfayı alan hiç kimse Pişman olmaz ve Üzülmez mizah sayfaları ile karıştırmayın bu sayfa gelirli bir sayfa reklam yaptığım müşterimi göstereyim sabit Müşterilerim var fiyat olarak reklamlarım hikaye post 800 TL ama ben sayfayla artık ilgilenmiyorum zaten görebilirsiniz Eskiden ilgilendiğimde 10 milyon izlenmeler vardı bu sayfaya iki üç ay üstüne düşerseniz reklamlarda daha çok gelir elde edersiniz maksimum ben bu sayfadan aylık 4000 TL kar etmiştim bu size kalmış sayfa kesinlikle bana ait 2 senedir yaklaşık ben yönetiyorum ilk sayfayı açan da benim başka kimse bu sayfaya giriş bile yapmadı
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
miras
miras 7 gün önce

merhaba hesabin direk aktarimi nasil olucak uzerimize

sabridizk
sabridizk 7 gün önce

Hesap sat aracılığıyla oluyor bütün işlemler güvenilir bir şekilde benden alıyor size teslim ediyor hesabı güvenlik kontrollerinin hesap satın atadığı kişi aracılığıyla sağlamış oluyor

elvinavilov
elvinavilov 12 gün önce

Neden Fotoğrafta 97,5k Instagramda 96,5k

sabridizk
sabridizk 12 gün önce

bi süredir aktif deyil hesap o yüzden düşüş oluyor tekrar kullanıma geçtiğinde emin olun kolaylıkla etkileşim alısıyosunuz

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

9946    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

8820    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

35421    |    6
Teklif verebilmek için giriş yapmalı ve Cep telefonu onaylı üyemiz olmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzu Profil -> Hesap Ayarlarım -> Cep telefonu onayı alanından onaylatabilirsiniz. Cep telefonunuzu onaylatmak için tıklayınız
sabridizk
sabridizk
(Uye ID #50394)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
5 saat önce

Üyelik
Nisan 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 96500 (97K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 22400 TL dir. Hesap 2019 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 98% türk takipçi ve 15% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 97K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Instagram Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.