El emeği göz nuru kelepir hesap

Hesap adı
: th * * * * * * Gör
Takipçi
: 49000 (49K)
Kategori
: Diğer Kategori
Gönderi sayısı
: 13
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Düşük
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Öncelikle merhabalar, hesabımı 8 aydır aktif bir şekilde kullanıyorum, isteyen arkadaşlara istatistikleri gönderebilirim. Hesapta yaklaşık 10K bot var fakat bunu ben yapmadım, aktifliğimi de etkilemedi açıkçası fakat son 1 aydır aktif değilim ve bundan sonra da olacağımı düşünmüyorum çünkü üniversite sınavı yılındayım ve test kitapları için paraya ihtiyacım var. Keşfet gören bir hesap, her post yaklaşık 10K - 30K arasında değişiyor. İlgilenemediğim için aktifliğim yavaş yavaş düşüyor bu güzel hesabın çöp olmasını istemiyorum.Takipçilerimin çoğunluğu tiktoktan geldi, isterseniz tiktok hesabım hakkında da bilgi verebilirim. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
seyyit
seyyit 7 gün önce

Bişeyler yapamazmısın indirim

doguscobans
doguscobans 6 gün önce

yaparim baskan

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10268    |    2
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

22479    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

33909    |    6
doguscobans
doguscobans
(Uye ID #21163)


Aktivite
5 gün önce

Üyelik
Şubat 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 49000 (49K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1380 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 60% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.