Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 391 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Düşüşe karşı garantili 11 yıllık 118k takipçili hesap

Hesap adı
: se * * * * * Gör
Takipçi
: 118000 (118K)
Kategori
: Kişiler ve Bloglar
Gönderi sayısı
: 0
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2012
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Çok Düşük
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


#️⃣ Hesap satışlarımız hesapsat.net güvencesi altındadır,

#️⃣ İşleyişten Bahsetmek Gerekirse ;Hesabı satın aldığınızda ,Hesap bilgilerini bir moderatör kontrol eder ve bilgileri size aktarır , gerekli değişiklikleri yapmanız için sizi yönlendirir. Kontroller sonrasında hesap ve mail güvenliği tamamen sizin üzerinize geçtikten sonra siteye yaptığınız ödeme işlem sonunda bize aktarılır.

Hesapsat.net hem alıcıyı hem satıcıyı koruyan bir platformdur.

HESAP 2012 TARİHİNDE AÇILMIŞTIR.120 BİN TAKİPÇİSİ VARDIR VE TAKPÇİLER GLOBALDİR.HESABIN İLK VE KURUCU MAİLİ MEVCUTTUR.Maili GMAİLDİR. (yani mail.ru. yandex veya aol vs değil)HESABIN AKTİFLİĞİ DÜŞÜKTÜR VE BÜYÜK BİR KISMI BOTTUR.


VE GEL GELELİM İŞİN GÜZEL KISMINA TAKİPÇİLERİN OLUR DA DÜŞÜŞ OLURSA İSE DÜŞÜŞE KARŞI TELAFİ GARANTİSİ VARDIRHesap,Çok eski bir tarihi hesap olduğu için instagramın gözünde değerlidir , Şimdi yıllandıkça niye değerleniyor ? diyebilirsiniz ,Hemen eski hesapların neden daha değerli olduğunu açıklayayım, Yeni bir hesap açtığınızda bir kaç spam ve form yerseniz kolayca hesap kapanabilir veya engel yiyebilirsisiniz ,Hatta spam yemenize de gerek yok mesela biraz fazla yorum ,beğeni ,mesaj vs atsanız bile bir süre sonra instagram size engel atar neymiş efendim topluluk kurallarına aykırıymış ama eski hesaplar kolay kolay engel yiyip kapanmaz misal 2020 de açılmış bir hesap örneğin 200 civarı beğeni atınca engel yer, fakat 2010-2011-2012-2013-2014-2015 vb tarihlerinde açılmış hesaplar 300- 400 civarı beğeni attıktan sonra engel yemeye başlar ,anlayacağınız eski tarihli hesapların işlem limitleri daha yüksek ,Eski hesaplar ne hikmet ise instagram algoritmasının gözünde yeni açılmış hesaplara göre daha çok değerlidir.
275TL
10 yıllık ilk mailli 40k takipçili hesap uygun fiyattan satılıktır

Instagram

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

20940    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

8331    |    0
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

8364    |    7
instazy
instazy
(Uye ID #48866)


Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Nisan 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 118000 (118K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 702 TL dir. Hesap 2012 yılında açılmış olup, 10% organik takipçi, 30% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 118K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Instagram Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.