Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 257 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

✅ çok uygun fiyatlı sürekli takipçi ve beğeni akışı olan yatırımlık hesap

Hesap adı
: te * * * * * * Gör
Takipçi
: 37500 (38K)
Gönderi sayısı
: 0
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
Takip Edilen
: 1
Meta Verified
: Aktif değil
İlk mail
: Yok (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Takipçi Yaş
: Orta Yaş ağırlıklı
Aktiflik
: Orta Aktiflik
Kategori
: Sağlık ve Güzellik
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Reklam Kısıtlaması / Tanıtımlar Devre Dışı

TEMEL SOSYAL MEDYA olarak İnstagram hesap satımı işlemlerinde sizinle beraber çalışmaktan onur duyuyoruz.

Hesap geçmişte Kazakistanda sağlık ve bakım ürünleri satan bir firmanın sayfasıydı başka bir sayfa ile takas yaparak satışa çıkardık.

✅ - Hesapta uzun süredir gönderi ve reels atılmamasına rağmen eski reelslerden sürekli olarak takipçi,beğeni ve mesaj gelmektedir
✅ - Hesabın reklam kısıtlaması vardır ufak bir ücret ile ilgilenen arkadaşlara kaldırtabilirsiniz biz bu hesabın reklama bile ihtiyacı olduğunu düşünmüyoruz.
✅ - Hesap arşivimizde uzun bi süre kaldıktan sonra satışa sunuldu,profosyonel pano aktifliği düşüktür fakat son reelslere göz gezdirirseniz aktifliği görürsünüz.
✅ - Revert mail ile teslim edilicektir.
✅ - Bu fiyata bu hesap kaçmaz.


HESAPSAT.NET GÜVENCESİ ALTINDA İLANI SATIN ALDIKTAN SONRA BİR MODERATÖR ATANIR VE HESABIN BİLGİLERİNİ BİZDEN ALIP KONTROLUNU SAĞLAR VE SİZE TESLİM EDER BU SÜRE BOYUNCA PARANIZ HESAPSAT.NET GÜVENCESİNDE PARA HAVUZUNDA DURUR SİZ İŞLEMİ ONAYLADIKTAN SONRA PARA BİZE AKTARILIR.

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

9992    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

21683    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

11165    |    2
tahatemel
tahatemel
(Uye ID #41180)

4 Puan (1 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
3 gün önce

Üyelik
Aralık 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 37500 (38K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1200 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 10% organik takipçi, 0.1% türk takipçi ve 92.9% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 38K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Instagram Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.