[email protected] 0850 888 0537
Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 420 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Çok sağlam konseptli 129K mizah sayfası

Hesap adı
: kng * * * * * * * Gör
Takipçi
: 129000 (129K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 1097
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2017
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
100% - 129K
Bilinmiyor...
100% - 129K
20% - 26K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesap gizlide,Story ortlama 20k max 40k,beğeni min 3k max 20k. Amg tarzi sayfadır. Facebook grubuyle birlikte verilecektir.Cekiliş kitlesi ve bot yoktur. Reklam geliri min 800 tl. İlgiyle 2000 tl de görmüştür. 


İlk mail ve kurucu var alana hayirli olsun.

3922TL
156k Twitter Hesabı Satılık

Twitter
1008TL
23K Satılık Spor Sayfası

Twitter

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

4653    |    0
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

7668    |    15
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

4855    |    0
kerimderki
kerimderki
(#2 adet işlem)

Aktivite
3 saat önce

Üyelik
Nisan 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 129000 (129K) takipçi sayınına sahip bir Twitter Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 7280 TL dir. Hesap 2017 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Twitter Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.