Aylık 7-10 bin tl kanıtlı gelirli mizah sayfası

Hesap adı
: mi * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 214000 (214K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 0
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2018
Engel / İhlal
: Var
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Aktiflik Yok
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki engeller : 1 tane post önemsiz

Story izlenme : 25-35 K
Post Beğeni : 3-8 K
Post görüntülenme : 100 Bin ortalama anasayfadan
Aylık Gelir : 7-10 Bin TL ( Kanıtlı )

Trendyol anlaşmalı kanıtlı aylık minimum 7bin tl geliri olan bir sayfadır. Trendyola ek normal reklam ücreti post story 250 TLdir. Ufak tefek gelen bu tarz reklamlarla gelir çok daha artabilir. Kitle 30 yaş üzeridir. Eğer istedikleri tarzda mizah yaparsanız post beğenisi 5bin görüntülenmesi ise anasayfadan 130 binin altına düsmez. Asıl işimle ilgilenecegim için satıyorum. Sayfa şuan aktiftir paylaşımlar devam etmektedir. Takipçilerde bir tane fake hesap yoktur. Alacak kişiye içerik taslagı örnekleri ve trendyol görselleri içeren dosyaların hepsini gönderip hazır bir şekilde teslim edeceğim.

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

12630    |    18
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10104    |    2
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

33698    |    6
alperendogru
alperendogru
(Uye ID #9825)


Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Ocak 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 214000 (214K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 103500 TL dir. Hesap 2018 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 60% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.