Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 239 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

76k takipçili instagram sayfası 5000 tl kazançlı

Hesap adı
: ya * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 76000 (76K)
Gönderi sayısı
: 2400
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2019
Takip Edilen
: 5
Meta Verified
: Aktif
İlk mail
: Yok (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Eğlence ve Mizah  |  Diğer Kategori
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Hesabıma bağlı 6 reklam var ara sıra dışardanda reklam geliyor sabit geliri var alan arkadaş reklamlara devam edebilir veya etmeyebilir keyfi bilir ancak ederse yine gelen reklamları paslarım alacak arkadaşa kazanç kanıtlarını atarım ortalama 3000-5000 beğeni alıyo üst üste 3 post atıyorum günlük reklamları aradan çıkartmak sebebiyle bakımsız ama canavar gibi aktif ve geliri var alacak arkadaş üzülmez pasif gelir olur

Haftalık en az 4-5 post 20-30k üstü like alıyor alan arkadaş üzülmez keyifli hesap kitlesi güzel yayın vs de samimiler kaçmaz aciliyeti olmasa satmam
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.

15470TL
Satılık instagram tarih sayfası

Instagram

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya sorulmuş sorular
brksto
brksto 16 gün önce

Son oluru nedir ?

yasinyilmaz299
yasinyilmaz299 16 gün önce

16600TL son fiyatımdir. 1100tl indirim yapabilirim en fazla

Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

7789    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

11352    |    2
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

35653    |    6
yasinyilmaz299
yasinyilmaz299
(Uye ID #7716)

5 Puan (3 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
3 saat önce

Üyelik
Aralık 2019

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 76000 (76K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 17700 TL dir. Hesap 2019 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 0% türk takipçi ve 0% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 76K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Instagram Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.