Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 337 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

✅6k ilk mailli %90 türk eğlence reels sayfası✅

Hesap adı
: in * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 6000 (6K)
Gönderi sayısı
: 7
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2018
Takip Edilen
: 0
Meta Verified
: Bilinmiyor
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Takipçi Yaş
: Bilinmiyor
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Eğlence ve Mizah
  Henüz girilmemiş
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

[ Hesabınızı medyauzman güvencesiyle satın alın kafanız rahat olsun Herhangi bir konuda satıcı olarak desteğimi sonuna kadar vermekteyim ]

• %100 Güvenlidir. İlk ve Kurucu maili ile verilcek olup hiçbir güvenlik sıkıntısı olmayan daha önce engel/ihlal yemeyen temiz kaliteli hesaptır.

• 2018 Yılında açılmış Eski tarihli kaliteli olup işlem limitleri yüksek, takip etme - takipten çıkarma - gönderi story paylaşım vs. engeli söz konusu olmayan gelişmeye hazır hesaptır.

• Takipçiler %90 TÜRK %70 KADIN GERÇEK kitledir, kısa sürede yükselebilcek kaliteli gerçek kitledir. İstatistikler görsellerde belirtilmiştir.

• Piyasada Gerçek Türk İstatistikli Oranlı hesap bulmak zordur. Hesabımız şuan için Piyasanin en iyisidir.

• Piyasada Güvenli, Temiz, %90 Gerçek Türk Oranlı İstatistikli Etkileşimli Kaliteli Hesap bulmak zordur Piyasada Daha iyisi Yoktur Hesabımıza Güveniyoruz alan kişi memnun kalacaktır.

• Hesabımızda İstatistikte Etkileşim/Erişim 0-7000 arası olup tamamen Türk Gerçek Kitleye sahiptir. Aktifliği gerçektir biryerden satın alınma etkileşim basılma durumu olmamıştır, Aktiflik Hesabın kendi takipçilerinden gelmektedir görsellerde belirtiliyor anlayabilirsiniz.

• Milyonluk erişimlere potansiyeli olan hesaptır. Türk kitle sayesinde Keşfeti açık temiz orjinal içerik olup Aktiflik kazanımı kolay ve hızlıdır.

• Hesabımız Projelik E-Ticaret kullanımlarınız içinde çok uygundur. Uzun vadede Takipçilerin düşmemesi Hesabın Kapanmaması gibi durumlar önem arz etmektedir bizim hesabımızda öyle sıkıntılar yaşamazsınız. Bu sebeple kolay ödeme almanız reklam sponsorluk vs. buyuk avantajli ihtimaller barındırır.

• Hesabımızın aktifliğini yükseltmek için doğru # Hasthag (Etiket) kullanımları ile Kalan bütçenizi reklama ayırarak Kolayca Keşfete çıkarıp Aktiflik kazandırabilirsiniz bu duruma müsait bir hesaptır.

• Kullanıcı Adı ve Hesap Adı Sorunsuzca değişebilmektedir hiçbir engeli yoktur.

• Hesabımızda hiçbir Engel/İhlal/Ceza/Spam gibi engeller sıkıntılar yoktur temiz hesaptır.

• Tüm kullanımlar, Projelik / Kişisel / Blog / Butik / Söz / E-Ticaret / Şirket Hesabı vb. için uygun hızla büyüyüp gelişen hazır hesaptır.

• İşletme, içerik reklam ayarları vs. hiçbir sıkıntısı yoktur Alıp istediğniz profile çevirebilirsiniz.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.

450TL
✅2k ilk mailli türk reklama hazır 2015 tarihli kaliteli hesap✅

Instagram
550TL
✅3k ilk mailli reklama hazır 2016 tarihli kaliteli hesap✅

Instagram
650TL
✅4k ilk mailli reklama hazır 2018 tarihli kaliteli hesap✅

Instagram
350TL
✅1k ilk mailli reklama hazır 2019 tarihli kaliteli hesap✅

Instagram

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

8105    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

9325    |    0
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

24476    |    0
medyauzman
medyauzman
(Uye ID #16869)

5 Puan (175 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
59 dakika önce

Üyelik
Kasım 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 6000 (6K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 819 TL dir. Hesap 2018 yılında açılmış olup, 10% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 70% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 6K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Instagram Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.