Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır!

Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 228 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

@cekilis.sarayi 2020

User
60
Gönderiler
50000
Takipçi
Çekilişİlk Eposta - Bu nedir?
Var

Kurucu Eposta - Bu nedir?
Var

50k Çekiliş Hesabım Satılıktır

2750 TL
Satıcı Bilgileri
rockyemin
rockyemin

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
22 gün önce

Üyelik Tarihi:
Temmuz 2020

Merhaba, tamamen organik bir şekilde kasılmış, zamanında üzerinden çok fazla para kazandığım ama uzun süredir çekiliş yapmadığım ve kendi işlerime daha fazla ağırlık verdiğimden dolayı çekiliş sayfamı satıyorum.  Bir süredir çekiliş yapılmadı. Hit im biraz düşmüş olabilir. Çekiliş sayfalarından anlayan yöneten insanların öncelikle yazmalarını tavsiye ederim. Hit artırma yöntemlerinden anlamayan, ilk paylaştığı içerikde az etkileşim alıp sonradan pişman olacak olanlar lütfen yazmasın:)

 

2750 tl istemekteyim. bundan 2 ay önce haftada en az 1000 tl kazanıyordum bu sayfa üzerinden. ama büyük yatırımlar aldığım başka bir işimden dolayı elimden çıkarıyorum. 

 

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?