Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 244 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Instagram 50k çekiliş hesabım satılıktır
Hesap adı
: cek * * * * * * * * * * *
Takipçi
: 50000 (50K)
Kategori
: Çekiliş
Gönderi
: 60
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
İlk mail
: Var
Revert maili
: Var
100% - 50K
100% - 50K
40% - 20K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Satın alındıktan sonra transfer sırasında bu bilgiler hesapsat.net tarafından doğrulanır.


Merhaba, tamamen organik bir şekilde kasılmış, zamanında üzerinden çok fazla para kazandığım ama uzun süredir çekiliş yapmadığım ve kendi işlerime daha fazla ağırlık verdiğimden dolayı çekiliş sayfamı satıyorum.  Bir süredir çekiliş yapılmadı. Hit im biraz düşmüş olabilir. Çekiliş sayfalarından anlayan yöneten insanların öncelikle yazmalarını tavsiye ederim. Hit artırma yöntemlerinden anlamayan, ilk paylaştığı içerikde az etkileşim alıp sonradan pişman olacak olanlar lütfen yazmasın:)


 


2750 tl istemekteyim. bundan 2 ay önce haftada en az 1000 tl kazanıyordum bu sayfa üzerinden. ama büyük yatırımlar aldığım başka bir işimden dolayı elimden çıkarıyorum. 


 Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

47764    |    42
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

1459    |    0
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

1646    |    5
rockyemin
rockyemin (#13569)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
134 gün önce

Üyelik
Temmuz 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

50k çekiliş hesabım satılıktır

Bu ilan 50000 (50K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 2750 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.