Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 381 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

4k takipçili hesap keşfeti açık

Hesap adı
: ce * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 3991 (4K)
Kategori
: Kişiler ve Bloglar
Gönderi sayısı
: 3
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2017
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Çok Yüksek
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


MERHABA

HESAP DETAYLARI :


Takipçi sayısı: 3.991

Takip edilen sayısı: 3.207

Gönderi sayısı: 3

Açılış tarihi: 27.09.2017

İlk mail / Kurucu mail: Mevcuttur.

Engel ,Spam vs herhangi sorun var mı ? : Yok

Kullanıcı adı değiştirilir mi ? : Evet

Ortalama hikaye izlenme sayısı : 1200 - 1500 izlenme

Projelik kullanıma uygun mu ? : Evet, Uygun
------------------------------------------------
Sayfa kitlesine oranla yüksek bir etkileşim, beğeni elde etmiştir. Kesinlikle tavsiyede bulunuyorum. Tamamen emek sayfasıdır. Gt ile kasılmıştır. Story izlemeleri en az 1200 kişi izlenmektedir. Beğenileri de aynı şekilde en az 1000 beğeni almaktadır görüldüğü gibi fotolarıda paylaştım inceleyebilirsiniz. Asla pişman olmayacağınız bi sayfadır. İlk maili ile birlikte teslim edilecektir. Alıcısına hayırlı olsun diyorum.
------------------------------------------------

HESAPSAT ARACI SİSTEMİ NASIL OLUYOR ?

Siz ilan detayında yer alan SATIN AL ✅ butonuna basarak ilanı satın aldıktan sonra alışverişiniz için hesapsat.net moderatörü atanır. Atanmış olan moderatör satıcıyla iletişime geçer ve aşağıdaki kontrollerini yapar. Ayrıca moderatör transferden önce hesabı size kontrol etmeniz için verir ve onayınızı takiben transfer işlemlerini başlatır.
1033TL
119k 4 senelik projelik ve e-ticaret kullanıma uygun instagram hesabı

Instagram

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10598    |    2
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

22993    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

6920    |    0
Yunus026
Yunus026
(Uye ID #5318)


Aktivite
15 saat önce

Üyelik
Temmuz 2019

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 3991 (4K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 461 TL dir. Hesap 2017 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 4K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Instagram Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.