[email protected] 0850 888 0537
Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 380 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

45K Takipçili Haftalık 3 Milyon Erişimli Zirve Tumblr Hesabı

Hesap adı
: sen * * * * * * * Gör
Takipçi
: 45065 (45K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 1306
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2018
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
100% - 45K
Çok Yüksek
100% - 45K
60% - 27K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


⤷ Aktif organik 3 yıldır kullanıp post attığım instagram sayfamdır.
⤷ İlk mailidir hiç maili değişmedi sayfanın ilk sahibiyim.
⤷ Her post en az 2000 ile 5000 arasında beğeni almaktadır.
⤷ İstatisliklerini istenirse atabilirim.
⤷ Yaklaşık 200 tane reels videsu vardır ve en az 100 bin ile 2milyon arasında izlenme almaktadır.
⤷ Toplam 1300 gönderisi vardır.
⤷ Keşfeti açık 3 yıllık kullandığım ilk sahibinden instagram tumblr twitt attığım sayfam alana hayırlı olsun.
Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir. Gerçek etkileşim oranını öğrenmek için aktiflik testi talep etmelisiniz.Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

4448    |    0
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

55334    |    45
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

16310    |    0
aliacikgoz911
aliacikgoz911
(#0 adet işlem)

Aktivite
8 gün önce

Üyelik
Temmuz 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 45065 (45K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 4240 TL dir. Hesap 2018 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 60% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.