Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 287 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

26k multiaktif aşk konsept reels hesabı

Hesap adı
: so * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 26000 (26K)
Kategori
: Müzik
Gönderi sayısı
: 427
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Yok (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Çok Yüksek
♀‍
♂‍
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesap aktifliği çok çok iyi derecededir. Milyonluk izlenen bir çok reels mevcuttur. Yüksek sayıda izlenen ve beğeni alan reelsler hala takipçi kitlesi çekip hitleri iyi seviyeye getirmektedir. Rahatlıkla reklam alabilirsiniz. Şimdiden gelir etmeye dahi başlanabilir. Erişilen sayısı hitleri iyi durumda. Takipçi aktifliği istatistiği de takipçi sayısına göre çok çok iyidir. Sağlam sıkı takipçileri yanı sıra keşfetin de açık olması hesabı çok iyi konuma getirmiş ve o şekilde devam ediyor önü çok açık bir hesap. Story izlenmesi 3 - 10K arasıdır. Hesapta bot yoktur tamamen organik bir hesaptır. Tam bir emek hesabıdır. Fiyat piyasaya göre uygun tutuldu az da olsa pazarlık payı vardır.

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10261    |    2
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

7818    |    7
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

20523    |    0
diamentecanta
diamentecanta
(Uye ID #16435)


Aktivite
11 saat önce

Üyelik
Kasım 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 26000 (26K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 4945 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.