20k 2015 kurulumlu ilk mail instagram hesabı

Hesap adı
: ka * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 19900 (20K)
Kategori
: Diğer Kategori
Gönderi sayısı
: 0
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2015
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Aktiflik Yok
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


• İlk ve Kurucu maili ile verilcek olup hiçbir güvenlik sıkıntısı olmayan daha önce engel/ihlal yemeyen temiz kaliteli hesaptır.

• 2013 Yılında açılmış Eski tarihli kaliteli olup işlem limitleri yüksek, takip etme - takipten çıkarma - gönderi story paylaşım vs. engeli söz konusu olmayan gelişmeye hazır hesaptır.

• Piyasada satılan bot global takipçilerden oluşup hesabın keşfetini kapatan kalitesiz ölü kitleli hesaplardan değildir.

• Piyasadaki diğer görmüş olduğnuz ucuz olarak satılabilen güvenlik ihlalli, çalıntı, bot silinmekte olan kalitesiz hesaplari görüp bize gelmeyiniz. Hesabımız piyasanin en kalitelisi ve uygun fiyatlisidir daha iyisi yoktur.

• Her an yükselebilcek uçmayı bekleyen Milyonluk erişimlere potansiyeli olan hesaptır. Takipçiler kitle olmadığından hesabın keşfeti açık temiz orjinal içerik olup Aktiflik kazanımı kolay ve hızlıdır. Kısa sürede yükselebilcek potansiyelde kaliteli bir hesaptır.

• BÜYÜK AVANTAJ ! Hesabımız İnfluencer, Blogger Yüksek takipçili büyük hesapların etkinlik ve sayfalarında doğal kitle kazanmıştır bu yüksek takipçili hesaplardan takipçi kazanmıştır. Bu nedenle Keşfeti açıktır keşfete çıkmak kolaydır ! Bu sayede Keşfete çıkıp kitle kazanma oranınız, Hesaba onay kazandırmanız Kolay ödeme almanız Sponsorluk vs. buyuk avantajlı ihtimaller barındırır.

• Takipçilerde silinme/düşme gibi sıkıntılar yaşamazsınız. Minimum miktarda unfollow ( takipten çıkma ) yaşanabilir.

• Hesabın hiçbir engel/ceza/kapanma durumu vs. yoktur.

• Tüm kullanımlar, Kişisel / Blog / Butik / E-Ticaret / Şirket Hesabı vb. için uygun hızla büyüyüp gelişen hazır hesaptır.

• İşletme, içerik reklam ayarları vs. hiçbir sıkıntısı yoktur Alıp istediğniz profile çevirebilirsiniz.

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

20374    |    0
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

22289    |    0
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

7631    |    7
kasyomedya
kasyomedya
(Uye ID #13772)


Aktivite
8 gün önce

Üyelik
Temmuz 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 19900 (20K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 245 TL dir. Hesap 2015 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 1% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.